عکسهای جدید علی صادقی (بازیگر سریال خوش نشین ها) و دوست صمیمی اش + مصاحبه

عکسهای جدید علی صادقی و دوست صمیمی اش + مصاحبه

علی صادقی, عکسهای علی صادقی در مراسم ها, فیلم, مجموعه عکس علی صادقی, مرجع تصاویر علی صادقی, مرجع عکس علی صادقی, علی صادقی, والپیپر های جدید از علی صادقی, پوستر جدید از علی صادقی, پوستر های جدید از علی صادقی, پوسترهای زیبا از علی صادقی, تصاویر علی صادقی, گالری عکس علی صادقی,بهترین عکس های علی صادقی

عکسهای جدید علی صادقی و دوست صمیمی اش  - Www.Jalalpic.Com

فارس سینما-به سراغ علی صادقی بازیگر محبوب ژانر کمدی سینما و تلویزیون می رویم که در سریال خوش نشین ها نیز به ایفای نقش پرداخته است,دقایقی با علی صادقی و دوست صمیمی اش علی مسعودی(نویسنده سریال های طنز) همراه باشید.
بگذارید بحث را با شوخ طبعی آغاز کنیم.صفتی که در هردوی شما پر رنگ تر از سایر صفات است.
علی صادقی:موافق هستم چون بیشتر مردم من را با همین صفت می شناسند.
علی مسعودی:بحث خوبی است.اگر به بطن شوخ طبعی برویم و تحلیلش کنیم.
برداشت شخصی تان از شوخ طبعی چیست؟
علی صادقی:شاد بودن و دیگران را شاد کردن,همین.

 

 

علی مسعودی:در وجود هر شخص صفت شوخ طبعی وجود دارد.اما من احساس می کنم هر کسی که زندگی را می فهمد سعی می کند شاد باشد و این خود کمک می کند تا غم را جدی نگیرد.
پس به نظر شما خود فرد باید به جایگاهی برسد تا بتواند شوخ طبع باشد؟
علی صادقی:جدایی از مشکلات و سخت نگرفتن غم و درد کار آسانی نیست.اینکه کاری کنی که وقتی اطرافیان تو را ببینند یاد غم نیفتند کار آسانی نیست.
علی مسعودی:در زندگی مشکلات وجود دارد.از فقیر بگیر تا غنی.هر کسی مشکلات خاص خود را دارد.حالا در این بین افرادی هستند به حل مشکل می پردازند و دوست ندارند آینه دق باشند و دوست دارند شاد باشند و دیگران را نیز شاد کنند.
می شود گفت کمی هم ذاتی است.
علی صادقی:البته که به ذات باز می گردد,برون گرا یا درون گرا بودن افراد.افرادی که روابط عمومی پایینی دارند و بیشتر تنهایی را ترجیح می دهند اصولا افراد شوخ طبعی نیستند.
علی مسعودی:می توان گفت درصدی ذاتی است.صفتی نیست که طرف روی خود کار کند تا به آن برسد.در حیطه کار خودمان خیلی کم پیش می آید که یک نویسنده کارهای جدی,کار کمدی بنویسد.اما نویسندگان طنز و کمدی می توانند کار جدی بنویسند.
به نظر شما شوخ طبع بودن افراد در اجتماع به نفع اش است یا خیر؟
علی صادقی:بستگی به رفتار خود فرد دارد که چگونه,در چه محیطی و با چه اشخاصی شوخ طبع باشد.
علی مسعودی:من هم با نظر علی موافق هستم.باید دید,ظرفیت پذیرش اجتماع چیست.باید سطح فرهنگ ها را در نظر گرفت و بعد اگر دید موقعیت مناسب است صفت شوخ طبعی اش را بال و پر دهد(باخنده).
شوخی شما در بین دوستان و خانواده در چه حدی است؟
علی صادقی:اصلا ربطی به خانواده و غیر خانواده ندارد.باید به گونه ای شوخ طبع بود که که به بی تربیتی ختم نشود.حال طرف مقابل پدرت باشد و یا یک دوست قدیمی.
علی مسعودی:انسان ها حساس هستند.شوخی با افراد باید باعث شادی و خوشحالی آنها شود نه اینکه فرد احساس کند به او بی احترامی شده است یا به قول علی به بی تربیتی ختم شود.

تصاویر مربوطه:

عکسهای جدید علی صادقی و دوست صمیمی اش  - Www.Jalalpic.Com

علی صادقی

عکسهای جدید علی صادقی و دوست صمیمی اش  - Www.Jalalpic.Com

عکس های با کیفیت علی صادقی, عکس های بازیگران, عکس های بازیگران مرد, عکس های جدید از علی صادقی, عکس های جدید علی صادقی, عکس های جدید علی صادقی عکس های با کیفیت از علی صادقی, عکس های زیبا از علی صادقی, عکس های علی صادقی, عکس های علی صادقی در جشن ها, عکس های علی صادقی در فیلم ها

عکسهای جدید علی صادقی و دوست صمیمی اش  - Www.Jalalpic.Com

دانلود تصاویر فیلمهای علی صادقی, دانلود عکس فیلم علی صادقی, دانلود عکس های علی صادقی, زندگینامه علی صادقی, سایت عکس علی صادقی, عکس, عکس جدید, عکس جدید از علی صادقی, عکس جدید علی صادقی, عکس جنجالی علی صادقی, عکس فیلم های علی صادقی, عکس علی صادقی, عکس های با کیفیت از علی صادقی

عکسهای جدید علی صادقی و دوست صمیمی اش  - Www.Jalalpic.Com

File

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

w

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: